Promocje : AutoJet - Stacje Kontroli Pojazdów :: fachowość, szybkość, dokładność

Promocje i prezenty

Auto Jet to fachowość, szybkość, dokładność.

Aktualnie na naszych stacjach kontroli pojazdów mogą Państwo skorzystać z nastepujących promocji:

 • Karta Stałego Klienta o wartości 50 zł

  Wykonując na naszych stacjach badania techniczne, możecie Państwo bezpłatnie odebrać Kartę Stałego Klienta do bezdotykowych myjni samochodowych AutoJet o wartości 50 zł, z możliwością wielokrotnego doładowania.

 • 50 impulsów na myjnię (doładowanie Karty)

  Mają już Państwo naszą Kartę Stałego Klienta do bezdotykowych myjni samochodowych AutoJet? Po wykonanym przeglądzie możemy Państwu bezpłatnie doładować aż 50 impulsów!

 • Kupony na myjnię automatyczną o wartości 50 zł

  Po wykonanym przeglądzie technicznym mogą Państwo odebrać kupony uprawniające do dwóch bezpłatnych myć samochodu w myjni automatycznej. Program mycia obejmuje: szampon, aktywną pianę, wosk, suszenie oraz mycie podwozia.

 • Bon o wartości 20 zł

  Do każdego przeglądu technicznego samochodu otrzymają Państwo bon o wartości 20 zł, który w zależności od stacji można przeznaczyć na paliwo lub zakupy.

 • Gaśnica samochodowa z legalizacją

  Przy każdym badaniu technicznym auta mają Państwo możliwość otrzymania od nas bezpłatnie gaśnicy samochodowej z aktualną legalizacją.

 • Trójkąt ostrzegawczy i kamizelka odblaskowa

  Każdy klient wykonujący przegląd techniczny samochodu, może odebrać bezpłatnie trójkąt ostrzegawczy i kamizelkę odblaskową.

Promocją objęte są badania techniczne o wartości minimum 94 zł. Promocje nie łączą się. Czas trwania promocji do wyczerpania zapasów.

Dla każdego klienta stacji kontroli pojazdów przygotowaliśmy bezpłatne atrakcje:

 • Bezpłatne ustawienie świateł

  Wykonując na naszych stacjach badania techniczne możecie Państwo w każdej chwili przyjechać i bezpłatnie dokonać sprawdzenia i regulacji reflektorów w swoim pojeździe.

  Aby skorzystać z promocji wymagane są bezpłatne ramki pod tablice rejestracyjne Autojet.

 • Bezpłatne ramki pod tablice rejestracyjne Autojet

  Ramki AUTOJET umożliwiają łatwy i estetyczny montaż tablic rejestracyjnych w Twoim pojeździe, sprawiają że auto wygląda profesjonalnie i zadbanie , a przede wszystkim- są BEZPŁATNE.

  Zamontowane na pojeździe ramki AUTOJET upoważniają do bezpłatnego korzystania z akcji sezonowych, czy kontroli ustawienia świateł.

 • Bezpłatna kontrola zbieżności kół

  Dla wszystkich klientów wykonujących dowolny przegląd techniczny pojazdu oferujemy bezpłatne badanie dodatkowe: kontrolę zbieżności kół na płycie najazdowej, do wykorzystania w dogodnym dla klienta terminie w ciągu 12 miesięcy.

 • Zapraszamy na pyszną gorącą kawę

  Na każdej naszej stacji, podczas gdy nasz diagnosta przeprowadzi kontrolę Państwa pojazdu, mają Państwo możliwość wypicia pysznej, gorącej kawy.

Dane firmy

PETRORAD sp. z o.o.
Ludwika Rydygiera 13/84
01-793 Warszawa
NIP: 525-235-05-12
REGON: 140332535
KRS: 0000245489
BDO: 000104603

Tel./fax: 048 384 80 24
Tel.: 048 322 14 52

email: kontakt@auto-jet.pl

Kim jesteśmy O firmie

Z sukcesem od 2006 roku zrobiliśmy już ponad 100.000 przeglądów. Do każdego z nich podeszliśmy bardzo indywidualnie. Zadbaliśmy o jak najlepsze sprawdzenie wszystkich ważnych elementów pojazdów naszych Klientów.

więcej

Obsługa flot

Podpisując z nami umowę macie Państwo gwarancję, że to my zadbamy o regularność i terminowość przeglądów Państwa pojazdów, zrobimy to bezgotówkowo i w dogodnym dla Państwa czasie.

więcej

Przeglądy rejestracyjne

Po przyjeździe na naszą stację diagnosta poprosi o przekazanie pojazdu i zaprosi do poczekalni, gdzie w spokoju wypijecie Państwo pyszną gorącą kawę. W tym czasie diagnosta dokona identyfikacji pojazdu oraz sprawdzenia prawidłowości ...

więcej

Stacje przyjazne kobietom

Martwi Cię zbliżający się przegląd?
Na naszych stacjach to diagnosta przeprowadzi za Ciebie całe badanie, a Ty odprężysz się przy kawie czekając na samochód.

więcej

PFR

wspieramy:

copyright © 2020 www.auto-jet.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl