Obsługa flot : AutoJet - Stacje Kontroli Pojazdów :: fachowość, szybkość, dokładność

Obsługa flot

Auto Jet to fachowość, szybkość, dokładność.

Zapraszamy wszystkich właścicieli firm, osób zarządzających flotą samochodową do współpracy z AutoJet!

PRZEGLĄDY TECHNICZNE ZAWSZE NA CZAS!

Zwykła nieostrożność, błąd pracowniczy czy nieprawidłowe procedury w firmie mogą spowodować, że zapomnimy dokonać przeglądu na czas, co może spowodować grzywnę plus utratę ewentualnej wypłaty odszkodowania za zdarzenie drogowe (mandat, kolizja). Podpisując z nami umowę macie Państwo gwarancję, że to my zadbamy o regularność i terminowość przeglądów Państwa pojazdów, zrobimy to bezgotówkowo i w dogodnym dla Państwa czasie!

Dodatkowo obejmiemy Państwa programem lojalnościowym, dzięki któremu wróci do Państwa do 50% wartości wykonanych przeglądów!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 663 333 406 – razem ustalimy optymalny system promocji dla Państwa firmy!

MYJNIE SAMOCHODOWE – WYGODNIE I TANIO!

Mycie samochodów służbowych to często problem dla właściciela firmy – kontrola kosztów, liczne faktury, rozliczanie płatności gotówkowych przez pracowników… Dzięki współpracy z AutoJet to już Państwa nie dotyczy!

Oferujemy Państwu:

  • Karty Stałego Klienta do bezgotówkowego korzystania z usług myjni bezdotykowych, z możliwością personalizacji kart i doładowań wskazaną kwotą
  • faktury zbiorcze i płatności terminowe
  • bezpłatne doładowania kart przy wykonywanych przeglądach pojazdów, a to wszystko przy najwyższej jakości świadczonych usług mycia Państwa samochodów!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 663 333 406 – razem ustalimy optymalny system promocji dla Państwa firmy!

Przedsiębiorco - odlicz vat

Użytkując w firmie samochód ciężarowy do 3,5t można korzystać z odliczenia VAT-u pod warunkiem wykonania w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów odpowiedniego badania technicznego i przedstawienia w Urzędzie Skarbowym zaświadczenia z tego badania.

Koszt badania – 50 zł. Uniknięcie kłopotów w Urzędzie Skarbowym – bezcenne

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Dane firmy

PETRORAD sp. z o.o.
Ludwika Rydygiera 13/84
01-793 Warszawa
NIP: 525-235-05-12
REGON: 140332535
KRS: 0000245489
BDO: 000104603

Tel./fax: 048 384 80 24
Tel.: 048 322 14 52

email: kontakt@auto-jet.pl

Kim jesteśmy O firmie

Z sukcesem od 2006 roku zrobiliśmy już ponad 100.000 przeglądów. Do każdego z nich podeszliśmy bardzo indywidualnie. Zadbaliśmy o jak najlepsze sprawdzenie wszystkich ważnych elementów pojazdów naszych Klientów.

więcej

Obsługa flot

Podpisując z nami umowę macie Państwo gwarancję, że to my zadbamy o regularność i terminowość przeglądów Państwa pojazdów, zrobimy to bezgotówkowo i w dogodnym dla Państwa czasie.

więcej

Przeglądy rejestracyjne

Po przyjeździe na naszą stację diagnosta poprosi o przekazanie pojazdu i zaprosi do poczekalni, gdzie w spokoju wypijecie Państwo pyszną gorącą kawę. W tym czasie diagnosta dokona identyfikacji pojazdu oraz sprawdzenia prawidłowości ...

więcej

Stacje przyjazne kobietom

Martwi Cię zbliżający się przegląd?
Na naszych stacjach to diagnosta przeprowadzi za Ciebie całe badanie, a Ty odprężysz się przy kawie czekając na samochód.

więcej

PFR

wspieramy:

copyright © 2020 www.auto-jet.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl